فرچه هوابندی ، فرچه زیر درب ، فرچه درب پارکینگ ۱۴۰۰/۰۴/۰۱

فرچه هوابندی ، فرچه زیر درب ، فرچه درب پارکینگ

فضای خالی موجود در قسمت‌های پایینی و یا اطراف درب‌های ساختمانی، مانند درب‌های ورودی واحد‌های مسکونی و درب‌های اتوماتیک، محل ورود آلودگی، گرد و خاک و حیوانات موذی به داخل ساختمان است. از سویی دیگر، این فضای خالی را می‌توان یکی از راه‌های اتلاف انرژی و خروج گرما از داخل محیط خانه نیز به شمار آورد. فرچه هوابندی نام محصولی است که به منظور جلوگیری از این فرایند طراحی شده است. فرچه هوابندی در بخش خالی موجود در قسمت‌های زیرن و اطراف درب‌های ورودی قرار می‌گیرد و از ورود حشرات موذی، گرد و خاک و اتلاف انرژی جلوگیری می‌کند. این فرچه ها معمولا از جنس pvc درجه یک هستند که به صورت شاخه‌های یک متری ساخته و آماده ی فروش می‌باشند. قیمت این محصول نیز به صورت شاخه ای محاسبه می‌شود.

ارتفاع فرچه‌های pvc در نمونه‌های مختلفی از فرچه هوابندی متفاوت است و آن ها معمولا در سه سایز مختلف 7 سانتی، 5 سانتی و 2 سانتی به فروش می‌رسند. در ساختار فرچه هوابندی از یک نگه دارنده به ارتفاع 2 سانتی متر استفاده شده می‌شود. این نگه دارنده معمولا از جنس پروفیل آلومینیوم آنودایز شده است. به همین سبب است که فرچه هوابندی معمولا به رنگ نقره ای به بازار عرضه می‌شود. البته این به معنای محدودیت نیست و شما در صورت نیاز می‌توانید با رنگی متناسب با نیاز و طراحی داخلی فضای مورد نظر خود، الومینیوم را انودایز کنید.

در بسته بندی فرچه هوابندی معمولا سه عدد پیچ سرمته قرار دارد که مهار و نصب محصول در فضای مورد نظر، به وسیله ی این پیچ ها انجام می‌شود. شما می‌توانید به راحتی با کمک یک پیچ گوشتی فرچه هوابندی را در محل مورد نظر نصب کنید. در محل‌هایی که امکان تغییر در درب و یا محیط اجرایی وجود ندارد، امکان نصب فرچه هوابندی به کمک چسب نیز وجود دارد.

فرچه هوابندی ، فرچه زیر درب ، فرچه پله برقی ، فرچه آلومینیومی زیر درب ، مویی زیر درب ، فرچه زیر درب پارکینگ ، فرچه درب اتوماتیک ، فرچه پنجره دوجداره ، فرچه سیمی ، فرچه درب پارکینگ ، فرچه پارکینگ ، برس مویی ، برس مویی زیر درب ، برس مویی درب پارکینگ و... از دیگر نام های این محصول می باشد.