ترمزپله آلومینیومی تک کانال (کد T2) ۱۴۰۱/۰۲/۱۴

ترمزپله آلومینیومی تک کانال (کد T2)

استفاده از ترمز پله به منظور افزایش امنیت عابران و همچنین حفاظت از راه پله‌ها در برابر شکستگی و ترک خوردگی امری ضروری است. ترمز پله آلومینیومی تک کانال یا تک،  محصولی مشابه با ترمز پله آلومینیومی دوبل است که به واسطه ی طراحی کروی شکل خود چهار سانت از قسمت جلویی پله را پوشش می‌دهد. در قسمت رویه ی ترمز پله آلومینیومی تک کانال از یک ردیف pvc شیار دار استفاده شده است. این ساختار با  ایجاد اصطکاک مناسب از خطر بروز لغزش افراد بر روی پله‌ها جلوگیری می‌کند. pvc استفاده شده در بخش رویه ی ترمز پله آلومینیومی در رنگ‌های مختلفی عرضه می‌شود که می‌تواند پاسخ گوی تمامی‌سلیقه‌ها باشد. در ساختار شاسی اصلی ترمز پله آلومینیومی تک کانال از آلومینیوم 6063 آنادایز شده استفاده شده است و به همین سبب است که این محصول در ارتباط با رطوبت و سایر شرایط جوی از ماندگاری بالایی برخوردار می‌باشد و می‌تواند به خوبی از پله‌ها محافظت کند. ترمز پله آلومینیومی تک کانال به واسطه ی وجود نوار شب تاب فسفری که در ساختار آن تعبیه شده است، می‌تواند به هنگام شرایط اضطراری و در محیط‌های تاریک نیز به خوبی حریم پله‌ها را مشخص کند و ضمن محافظت از پله‌ها امنیت عابران در راه پله را نیز افزایش دهد.

استفاده از ترمز پله آلومینیومی تک کانال در محیط‌های داخلی و بیرونی کم تردد توصیه می‌شود. ترمز پله آلومینیومی تک کانال را می‌توان به کمک چسب‌های مخصوص و یا تک پیچ در محل نصب کرد. در سایت‌های اجرایی که هیچ گونه محدودیتی برای سوراخ کردن کف و بنا وجود ندارد، نصب با کمک تک پیچ انجام می‌شود که ماندگاری محصول را تضمین می‌کند و در کنار آن امکان جداسازی، مرمت و تمیز کردن را نیز به آسانی فراهم می‌کند. در سایر شرایط از چسب‌های مخصوص و ضد آب برای مهار کردن لب پله‌ها استفاده می‌شود. مبنای محاسبه ی قیمت ترمز پله آلومینیومی تک کانال نیز به صورت متر طول است.

شرکت تولیدی تک مت  مجموعه ی کاملی از  ترمز پله آلومینیومی تک کانال شامل ترمز پله آلومینیومی دوبل، ترمز پله آلومینیومی نبشی، ترمز پله پلیسی و ترمز پله لاستیکی را به صورت سفارشی در تمامی‌ابعاد و اندازه‌ها ارائه می‌کند.