پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
پادری آلومینیومی شیار دار موکت یک سانتی

پادری آلومینیومی شیاردار موکت یک سانتی محصولی است مشابه با پادری‌های گروه 350 یا همان پادری آلومینیومی شیاردار موکت دو سانتی، با این تفاوت که ارتفاع تمام شده ی این محصول در نهایت یک سانتی متر است و عرض pvc‌های استفاده شده در طراحی این محصول نیز بیشتر می‌باشد. پادری آلومینیومی شیاردار موکت یک سانتی از پروفیل‌های یک سانتی گروه 100 و pvc‌های شیاردار با ارتفاع یک سانتی متر ساخته شده است و بخش رویه ی آن را موکت ضد کوبش بلژیکی پوشش داده است. استفاده از pvc‌های شیاردار در طراحی و ساخت پادری آلومینیومی شیاردار موکت یک سانتی سبب شده است تا این محصول بتواند حداکثر میزان آلودگی و گل لای را جذب کرده و از ورود آن‌ها به داخل محیط جلوگیری کند. به همین سبب است که از پادری آلومینیومی شیاردار موکت یک سانتی در مناطق سردسیر، مناطقی با حجم بارندگی بالا، محیط‌هایی با حجم تردد متوسط و معمولا در بخش پاگرد ساختمان‌ها استفاده می‌شود. از پادری آلومینیومی شیاردار موکت یک سانتی همچنین می‌توان در راه پله‌ها نیز استفاده کرد، چرا که این محصول به واسطه ی طراحی خاص خود می‌تواند به عنوان یک ضد لغزش نیز عمل کرده و از بروز حوادث برای عابران جلوگیری به عمل آورد. پادری آلومینیومی شیاردار موکت یک سانتی در شرایط دمایی و محیطی مختلف، از ماندگاری و استحکام بالایی برخوردار است و به هیچ عنوان دچار ترک خوردگی و یا تغییر رنگ نمی‌شود.

موکت استفاده شده در پادری آلومینیومی شیاردار موکت یک سانتی در هفت رنگ مختلف به بازار عرضه می‌شود و ترکیب آن با رنگ‌های موجود pvc )قرمز، مشکی و طوسی) می‌تواند امکان طراحی و ساخت یک پادری مناسب با توجه به نیاز و طراحی محیط را برای شما فراهم آورد. پادری آلومینیومی شیاردار موکت یک سانتی را می‌توان به صورت تک رنگ و یا ترکیبی به دو شیوه ی روکار و توکار در محیط نصب کرد. در حالت توکار، متناسب با شکل و اندازه پادری آلومینیومی شیاردار موکت یک سانتی، حفره ای به ارتفاع یک سانت در محل اجرا ایجاد می‌شود تا پادری در داخل آن قرار بگیرد. این کار سبب هم سطح شدن پادری با محیط می‌شود و از بروز حوادث جلوگیری به عمل می‌آورد. این حفره باید کامل صاف و مسطح باشد تا از خمیدگی و تغییر ظاهر پادری جلوگیری به عمل آید. در شیوه ی نصب به صورت روکار و به منظور هم سطح سازی پادری با محیط، از رمپ‌های آلومینیومی شیبدار در اطراف پادری استفاده می‌شود تا ارتفاع پادری آلومینیومی شیاردار موکت یک سانتی را به صفر کاهش داد و امنیت عابران تضمین شود.

شرکت مهندسی تولیدی تک مت  این افتخار را دارد تا با ارائه ی بهترین خدمات، از مراحل مشاوره تا نصب محصول، و با کیفیت ترین محصولات پاسخگوی نیاز هموطنان محترم خود باشد. برخی از محصولات شرکت تک مت  در زمینه ی پادری‌های آلومینیومی شامل پادری بیمارستانی استیکی مت، پادری آلومینیومی یک سانتی، پادری موکتی، پادری pvc کلاسیک و پادری آلومینیومی دو سانتی می‌باشد.