پادری آلومینیومی شیار دار موکت دو سانتی ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
پادری آلومینیومی شیار دار موکت دو سانتی

یکی دیگر از محصولات مشابه با پادری آلومینیومی دو سانتی یا همان گروه 300، پادری آلومینیومی شیاردار موکت دو سانتی است. تفاوت این محصول با نمونه‌های موجود در گروه 300 حذف یکی در میان پروفیل آلومینیومی و استفاده از pvc شیاردار با ارتفاع 2 سانتی متر است. پروفیل‌های آلومینیوم در ساختار اصلی پادری آلومینیومی شیاردار موکت دو سانتی به کمک pvc‌های شیارداری به یکدیگر متصل شده اند و در قسمت رویه ی آن‌ها نیز از موکت با کیفیت بلژیکی استفاده شده است. پادری آلومینیومی شیاردار موکت دو سانتی به سبب طراحی خاص خود برای فضاهای بیرونی انتخاب بسیار مناسبی است. این بدان سبب است که pvc‌های به کار برده شده در میان پروفیل‌های آلومینیوم به خوبی برف، گل و لای و گرد و خاک را از کف کفش جذب کرده و مانع از ورود آن‌ها به محیط‌های داخلی می‌شوند. قدرت بالای جذب در کنار استفاده از pvc‌ها سبب افزایش کارایی و ماندگاری این محصول شده است و آن را به انتخابی مقرون به صرفه تبدیل کرده است. PVC به کار برده شده در ساختار پادری آلومینیومی شیاردار موکت دو سانتی در سه رنگ مختلف به بازار عرضه می‌شود که در کنار رنگ بندی (هفت رنگ) موکت به کار برده شده در ساخت آن گستره ی متنوعی از انتخاب‌ها را برای مشتریان محترم فراهم آورده است.

یکی از چالش‌هایی که پادری‌های آلومینیومی موکت دار با آن روبرو هستند کوبیده شدن موکت و از بین رفتن آن در طول زمان و به واسطه ی حجم بالای عبور و مرور است. در طراحی و ساخت پادری آلومینیومی شیاردار موکت دو سانتی از موکت‌های آنتی اسلیپ یا ضد کوبش استفاده شده است و همین امر این محصول را به انتخاب مناسبی برای مکان‌های پرتردد مانند مجتمع‌های اداری و مسکونی، بانک‌ها، هتل‌ها و فروشگاه‌ها تبدیل می‌کند. در ساختمان‌هایی با میزان تردد متوسط، موکت استفاده شده در این پادری می‌تواند تا 8 سال متوالی بدون عیب و نقص پاسخگوی مشتریان محترم باشد. از سویی دیگر به واسطه ی استفاده از PVC‌های شیاردار در طراحی و ساخت پادری آلومینیومی شیاردار موکت دو سانتی فشار مضاعف پای عابر گرفته می‌شود و از انتقال آن به صورت مستقیم به موکت جلوگیری به عمل می‌آید. این امر عمر مفید پادری آلومینیومی شیاردار موکت دو سانتی را نسبت به سایر محصولات مشابه تا دو سال افزایش می‌دهد. شیار‌های عرضی موجود در PVC‌ها نیز سبب افزایش اصطکاک و فرسایش پادری شده و مانع از لیز خوردن عابران می‌شوند. به همین منظور، بسیاری از طراحان محترم از پادری آلومینیومی شیاردار موکت دو سانتی در راه پله‌های ورودی و فضاهای باز با اطمینان خاطر استفاده می‌کنند.

شرکت تولیدی تک مت  این افتخار را دارد تا با ارائه ی جدید ترین مدل‌ها از پادری‌های آلومینیومی با بهترین و بالاترین کیفیت، پاسخگوی نیاز هموطنان محترم خود باشد. سایر محصولات این شرکت شامل پادری آلومینیومی یک سانتی، پادری آلومینیومی شیاردار موکت یک سانتی، پادری موکتی، پادری pvc کلاسیک، پادری بیمارستانی استیکی مت و پادری آلومینیومی شیاردار یک سانتی می‌باشد.