پادری آلومینیومی  شیار دار یک سانتی ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
پادری آلومینیومی شیار دار یک سانتی

 

در میان انواع بسیار مختلفی از پادری‌های آلومینیومی موجود در بازار، پادری آلومینیومی یک سانتی شیاردار انتخاب بسیار مناسبی برای ساختمان‌های پرتردد در مناطق سردسیر و پر باران است. این بدان سبب است که در ساختار این محصول، شیارهایی در میان عاج‌های pvc در نظر گرفته شده است تا بتوانند برف، گل و لای، سنگ ریزه و سایر آلودگی‌های درشت را به خوبی جذب کرده و از ورود آن‌ها به فضای داخلی ساختمان جلوگیری کنند.  پادری آلومینیومی یک سانتی شیاردار به صورت تلفیقی از pvc‌های شیاردار و فلز آلومینیوم طراحی شده اند و ارتفاع آج‌های pvc می‌تواند با ایجاد بیشترین اصطکاک به عنوان یک ضد لغزش نیز عمل کرده و امنیت عابران را حفظ کند.

ساختمان پادری آلومینیوم یک سانتی شیاردار از آلومینیوم آنادایز شده تشکیل شده است و به همین سبب این دسته از محصولات از مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی در اثر ارتباط با رطوبت و سایر عوامل آب و هوایی برخوردار هستند. استفاده از آن‌ها به صورت روکار به همراه رمپ‌های شیاردار آلومینیومی در فضاهای باز، مانند رمپ‌های شیب دار در بیمارستان‌ها و یا پله‌های ساختمان بسیار رایج است. از سویی دیگر تمیز کردن پادری آلومینیومی یک سانتی شیاردار بسیار آسان است. این بدان سبب است که آلودگی در داخل pvc‌های به کار برده شده در ساخت آن‌ها نفوذ نمی‌کند و تنها در انبارک‌های آن‌ها ذخیره می‌شود. با توجه به این امر، با کمک یک طی مرطوب و با حداقل میزان سختی این پادری‌ها به خوبی تمیز می‌شوند.

شرکت تولیدی مهندسی تک مت  افتخار دارد تا با ارائه ی نمونه‌های متنوعی از پادری آلومینیومی یک سانتی شیاردار در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف پاسخ گوی نیاز مشتریان خود باشد. قیمت مناسب در کنار کارایی بسیار بالای این محصولات، پادری آلومینیومی یک سانتی شیاردار را به محصولی بسیار محبوب تبدیل کرده است. شرکت تک مت گستره ی متنوعی از این محصول، شامل پادری آلومینیومی موکت pvc یک سانتی، پادری آلومینیومی یک سانتی، پادری آلومینیومی شیاردار موکت یک سانتی و پادری بیمارستانی استیکی مت را به فراخور نیاز مشتریان محترم خود ارائه می‌کند.