پادری آلومینیومی  pvc موکت یک سانتی ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
پادری آلومینیومی pvc موکت یک سانتی

پادری pvc موکت یک سانتی نسل جدیدی از پادری‌های آلومینیومی است که توسط شرکت تولیدی مهندسی تک مت  طراحی، تولید و ارائه می‌شود. این پادری نسبت به سایر نمونه‌های موجود در بازار دارای شکل ظاهری زیبا، کیفیت بالا و همچنین قیمت بسیار مناسبی است. این پارامتر‌ها پادری pvc موکت یک سانتی را به یکی از محبوب ترین محصولات شرکت تک مت  تبدیل کرده است.

  یکی از بنیادی ترین تفاوت‌های این دسته از پادری‌ها نسبت به سایر نمونه‌های موجود، استفاده از pvc به عنوان شاسی اصلی نگه دارنده ی موکت است. از سویی دیگر، 90 درصد مواد سازنده ی پادری pvc موکت یک سانتی، موکتی با تراکم بالا است که از ضخامت عرضی بالایی نیز برخوردار است.  به واسطه ی این ویژگی‌های ساختاری  معمولا از پادری pvc موکت یک سانتی در فضاهای داخلی با حجم تردد متوسط و بالا استفاده می‌شود. از پادری pvc موکت یک سانتی می‌توان در دفاتر و ادارات،  بانک‌ها، موسسات آموزشی، منازل مسکونی و شرکت‌های تجاری بزرگ استفاده کرد. شاسی‌های نگه دارنده ی موکت‌ها به کمک اتصال‌هایی از جنس پروفیل آلومینیوم به یکدیگر متصل شده اند و استفاده از این آلیاژ در ساختار پادری pvc موکت یک سانتی، سبب ارتقای ماندگاری این محصول شده است.

پادری pvc موکت یک سانتی را می‌توان مانند سایر پادری‌های آلومینیومی به دو صورت نصب و اجرا کرد: روکار و توکار. در میان شیوه‌های مختلف نصب، اجرای روکار از محبوبیت و کارایی بیشتری برخوردار است. به هنگام نصب پادری pvc موکت یک سانتی به صورت روکار از رمپ‌های شیبداری در اطراف پادری استفاده می‌شود که تحت عنوان قاب پادری شناخته می‌شوند. این بدان سبب است که ارتفاع تمام شده ی پادری، همانطور که از نام محصول پیداست، یک سانتی متر می‌باشد و این عدم هم سطحی می‌تواند در نهایت خطر آفرین شود. با نصب قاب برای پادری pvc موکت یک سانتی می‌توان این تفاوت ارتفاع را کاهش داد و با هم سطحی آن با محیط اجرا، از پاگیر شدن آن جلوگیری کرد. برای قاب پادری pvc موکت یک سانتی معمولا از آلیاژ آلومینیوم استفاده می‌شود که استحکام و دوام محصول  را نیز افزایش می‌دهد.

موکت به کار برده شده در طراحی و ساخت پادری pvc موکت یک سانتی، از جنس بهترین موکت بلژیکی است که در رنگ‌های متنوعی به بازار ارائه می‌شود. امکان ترکیب رنگ‌های موجود در موکت با رنگ‌های مختلفی از pvc‌ها می‌تواند طرح‌های جذاب و خاصی را مطابق با نیاز و سلیقه ی مشتریان محترم فراهم آورد. انعطاف پذیری موکت به کار برده شده در طراحی پادری pvc موکت یک سانتی سبب شده است تا از این محصول جهت نصب در داخل آسانسور نیز استفاده شود. با استفاده از پادری pvc موکت یک سانتی به جای پادری‌های موکتی با رمپ دور دوز در آسانسور‌ها، امکان تعویض و تمیز کردن کف آسانسور به راحتی فراهم می‌شود و این امر در نگه داری و تمیز کردن ساختمان‌هایی با حجم تردد بالا بسیار مهم است.

شرکت تک مت  این افتخار را دارد تا با عرضه نمونه‌های بسیار متفاوتی از پادری آلومینیومی با کیفیت و دوام بالا، پاسخ گوی نیاز مشتریان محترم خود در سراسر  ایران باشد. سایر محصولات شرکت تک مت شامل پادری بیمارستانی استیکی مت، پادری آلومینیومی دو سانتی، پادری pvc کلاسیک، پادری موکتی و پادری آلومینیومی شیاردار یک سانتی می‌باشد.