پادری آلومینیومی یک سانتی ۱۳۹۹/۰۲/۱۱
پادری آلومینیومی یک سانتی

در انتخاب و خرید پادری آلومینیومی فاکتورهای بسیار زیادی باید در نظر گرفته شود. از آنجایی که تنوع این نوع از محصول زیاد است، بررسی‌های اولیه و همچنین تعیین محل دقیق قرارگیری پادری آلومینیومی نقشی تعیین کننده در انتخاب نهایی شما دارد. در میان انواع مختلفی از این محصول، پادری آلومینیومی یک سانتی  گزینه ای مناسب برای محیط‌های مسقف و بسته است. شاسی اصلی پادری آلومینیومی از جنس فلز آلومینیوم آنودایز شده است و قسمت رویه ی آن با موکتی از جنس 100% پروپیلن و یا PVC درجه یک پوشش داده شده است. اتصال میان پروفیل‌ها نیز به وسیله ی مغزی pvc درجه یک انجام می‌شود. همانطور که از نام محصول پیداست، ارتفاع تمام شده ی این دسته از پادری‌ها یک سانتی متر می‌باشد.

همانطور که پیش تر نیز اشاره شد، پادری آلومینیومی یک سانتی دارای روکار تماما موکت و یا pvc است که با توجه به محل قرار گیری و شرایط اجرا می‌توان در میان نمونه‌های مختلف موجود، بهترین گزینه را انتخاب کرد. در محیط‌های سر باز و در حالی که پادری آلومینیومی یک سانتی در معرض باران، رطوبت و نور شدید خورشید قرار دارد، استفاده از نمونه‌های ترکیبی موکت و pvc توصیه می‌شود. این درحالی است که در فضاهای بسته استفاده از پادری آلومینیومی یک سانتی تماما موکت انتخابی شیک، مناسب و ایده آل است.

پادری آلومینیومی یک سانتی معمولا به صورت توکار و یا روکار اجرا می‌شود. با این حال به واسطه ی شرایط ساختاری این پادری نصب آن به صورت روکار توصیه می‌شود.  استفاده از این محصول در اطراف رمپ‌های شیب دار، مانند پله‌های ورودی یک ساختمان مسکونی، بسیار رایج است.  به سبب وجود اختلاف سطح و به منظور جلوگیری از بروز خطرهای احتمالی، مانند پاگیر شدن پادری، رمپ‌های شیب داری در اطراف پادری آلومینیومی یک سانتی نصب می‌شوند. رمپ‌های نصب شده با استفاده از چسب‌های مخصوص و به وسیله ی پیچ و رول پلاک در محل مستحکم می‌شوند. وجود رمپ آلومینیومی شیب دار در اطراف پادری آلومینیومی یک سانتی علاوه بر کاهش خطر پاگیر بودن آن به واسطه ی کاهش ارتفاع پادری تا صفر میلی متر، موجب ثابت ماندن پادری و همچنین تعیین دقیق محل قرار گیری آن نیز می‌شود.

ویژگی مهم دیگر این پادری‌ها شست و شو و نظافت آسان آن‌ها است. اگرچه پادری‌ها به هنگام نصب به شکل محکمی‌در محل خود تثبیت می‌شوند اما طراحی آن‌ها به گونه ای است که امکان شست و شو و باز کردن آن‌ها از محل نصب نیز به راحتی وجود داشته باشد.

شرکت تولیدی مهندسی تک مت  این افتخار را دارد تا مجموعه ی کاملی از پادری آلومینیومی یک سانتی با رنگ بندی‌های مختلف (هفت رنگ به همراه شاسی‌هایی از جنس pvc با سه رنگ طوسی، مشک و قرمز) را با بهترین خدمات از مشاوره تا نصب به شما عرضه کند. پادری آلومینیومی یک سانتی برای ساختمان‌ها و فضاهای مسقف پرتردد، مانند ورودی بیمارستان‌ها، مدارس و ساختمان‌های آموزشی، دفاتر کار و مراکز خرید انتخاب مناسبی است. شما می‌توانید با توجه به ویژگی‌های اجرایی و نیاز محل در میان نمونه‌های بسیار متنوعی از پادری آلومینیومی یک سانتی مجموعه ی تک مت، مانند پادری آلومینیومی شیاردار یک سانتی، پادری آلومینیومی pvc موکت یک سانتی، پادری آلومینیومی شیاردار موکت یک سانتی و پادری بیمارستانی استیکی مت انتخابی مناسب و ایده آل داشته باشید.